ביטוחים פנסיונים

החברה מתייחסת אל תחום הביטוחים כזרוע פיננסית נוספת, אשר מטרתה לגדר סיכונים פיננסים ארוכי טווח. תבונה פועלת בתחום הביטוח אך ורק בנושאים של ביטוח חיים, בריאות, אובדן כושר עבודה וכו׳ ואינה פעילה בתחום הביטוח אלמנטרי. תבונה פיתחה מומחיות בנושא הביטוחים הקולקטיביים של מערכות הביטחון הכוללים בתוכם את ביטוחי ״צוות״ ו״חבר״, תוך התאמה אישית של הביטוחים הנ״ל לכל לקוח.

מודל ליווי

יתרונות

פיזור סיכונים

תבונה משתפת פעולה עם בתי ההשקעות וחברות הביטוח המובילים בארץ. החברה מבצעת בקרה רציפה והתאמות לאורך כל חיי תקופת ההשקעה.

תכנון פיננסי ארוך טווח

הכנת תוכנית פיננסית מלאה, הכוללת התחשבות בתא המשפחתי, הטבות מס ובפרק זמן של ההשקעה. התכנון הפיננסי לוקח בחשבון משתנים כגון: משך חיי ההשקעה, הצורך בנזילות ועוד.

תכנון פרישה

מהלך השנים תבונה פיתחה התמחות בכל הנוגע לסימולציות הפרישה ממערכות הביטחון. החברה בקיאה בכלל הפרמטרים של סימולציית הפרישה, כגון: היוון, הלוואה משלימה, פריסת מס, רצף פיצויים וכו׳.

שקיפות ואובייקטיביות

לחברה מספר רב של הסכמים עם בתי השקעות וחברות ביטוח המובילים בארץ. החברה מתאימה בצורה אובייקטיבית, תוך שיקוף המניעים להחלטה, את המוצרים הפיננסיים לכל לקוח.

התמחות

תבונה פיתחה מודל ייחודי לפורשי מערכת הביטחון, אשר ממקסם את נקודת הפרישה של כל לקוח לקראת צאתו לדרך החדשה.

ליווי פיננסי מלא

ליווי בכל צמתי קבלת ההחלטות תוך שימוש בידע ובנסיון שנצבר בחברה לאורך השנים. החברה משתמשת בין היתר בחלק מלקוחותיה הפעילים על מנת לסייע מנסיונם האישי של פורשים וותיקים.

לקביעת תכנון חינם