תבונה פיננסית Gatekeeper

תבונה מתמחה בתכנון וליווי פיננסי ארוך טווח לפורשי מערכת הבטחון וארגונים נוספים. החברה מתמקדת בניתוח סימולציות פרישה, הכנת תוכנית לקראת השלב השני של הקריירה ומיקסום פוטנציאל כספי השחרור של הלקוח וההון המשפחתי.
חזון החברה הינו התאמה אישית של כלל המוצרים הפיננסים והחלטות אשר צריכות להתקבל בעת הפרישה לטובת יצירת ״חליפה אישית״ מותאמת לכל פורש. תבונה עובדת עם רובם המכריע של חברות הביטוח ובתי השקעות בארץ והינה מומחית בהתאמת המוצרים השונים לצרכי הלקוח.

מודל התבונה

תבונה מבצעת בחינה כוללת של התחייבויות והשקעות של לקוחותיה, תוך ראייה הוליסטית של התא המשפחתי השלם.

תבונה עובדת בשיתוף פעולה עם מרבית בתי השקעות וחברות הביטוח בישראל. החברה מיישמת עקרון של פיזור ההשקעות, כך שללקוח אין תלוי במנהל בודד אלה בסדרה של מנהלים, אשר כל אחד הוא הטוב ביותר בתחומו.
בנוסף, תבונה מאזנת בין רמת הסיכון לטווח ההשקעה ומגני המס הקיימים במוצרים הפיננסיים.

תבונה מבצעת פגישות תקופתיות אישיות עם לקוחות החברה על מנת להתאים את תוכנית ההשקעה הקיימת לעולם הפיננסי המשתנה ולצרכים האישיים של כל לקוח ולקוח. כמו כן החברה מבצעת מעקבים שוטפים בעבור לקוחותיה בכלל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בארץ ומוציאה עדכונים עיתיים למול המגמות המשתנות בשוק.

מעל0
לקוחות מרוצים
ליווי מלא, אישי ורציף של לקוחות החברה בכל קבלת החלטות
כ-0
כנסים לכוחות הבטחון
אירועים מותאמים לפורשי מערכת הבטחון
מעל0
שנות ניסיון
הכרות מעמיקה עם תהליך הפרישה והתחלת הקריירה השנייה של הפורשים

מייסדי החברה

רון קנזי

יו"ר ומנכ"ל החברה,
אלוף משנה במיל׳

רון הינו בעל תואר שני
במנהל עסקים וניהול.
בצבא מילא רון מספר רב של תפקידים ובתפקידו האחרון שימש כראש מחלקת משאבי אנוש באגף כוח אדם.

משה (קפלן) קפלינסקי

נשיא החברה,
אלוף בצה״ל בדימוס

לשעבר מנכ"ל החברות בטר פלייס ונשר וכיום יו"ר בתי זיקוק לנפט. בעבר כיהן בין היתר כסגן הרמטכ"ל, כמפקד פיקוד המרכז, כמזכיר הצבאי של ראש הממשלה וכמפקד עוצבת האש.

אורי בר

סמנכ״ל
החברה

אורי בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בתחום המימון. אורי הינו בעל ניסיון של למעלה מ-17 שנים בשוק ההון שימש אורי במגוון תפקידים בחברות כגון: פסגות, ISP, ע. אייזנברג.

מה לקוחות אומרים עלינו

תבונה פיננסית היא עבורי הGatekeeper לעולם הפיננסי. מכלול השירות שהם מעניקים הביא לתכנון נכון של כספי, הכנסה פסיבית קבועה. נפתחו בפני הזדמנויות חדשות לצמיחה וחסכו לי אלפי שקלים.

זוהר דביר

כשפרשתי חיפשתי משהו שיהווה עבורי "כיפת ברזל פיננסית", מסגרת שתסביר, תכווין ותפקח על מה נכון עבורי. מצאתי את הרשת הביטחון הכלכלית. מצאתי בית חם בתבונה פיננסית.

צביקה גפן

בים סוער רווי הצעות, נכון שיהיה מציל עם סירת הצלה בדמות המקצוענים של תבונה פיננסית. העבודה המקצועית, השירות הנפלא, שימת הלב לפרטי פרטים, ולא פחות חשוב, דאגה לכסף שלי.

תמי זוארץ

לקביעת תכנון חינם