תכנון וליווי פיננסי

תבונה מתמחה בהכנת תוכנית פיננסית ארוכת טווח המותאמת לכל לקוח באופן אישי. התכנון הפיננסי לא נגמר בעת הכנת התוכנית אלה ממשיך תוך כדי קיום פגישות תקופתיות, שבהן מתבצעות הערכות מצב חדשות, שיקלול מחודש של כל נתוני הלקוח, עידכון של חלופות שונות הקיימות בשוק ולסיום הטמעת כלל הדברים בתוכנית החדשה של הלקוח. על מנת לקיים את התהליכים הנ״ל תבונה משתמשת בכלים טכנולוגיים כגון: מערכת לניהול לקוחות משוכללת, מערכות שונות בשוק ההון ומודלים שפותחו בחברה עצמה אשר משערכים את רמות הסיכון של כל לקוח באופן פרטני.

מודל ליווי

יתרונות

פיזור סיכונים

תבונה משתפת פעולה עם בתי ההשקעות וחברות הביטוח המובילים בארץ. החברה מבצעת בקרה רציפה והתאמות לאורך כל חיי תקופת ההשקעה.

תכנון פיננסי ארוך טווח

הכנת תוכנית פיננסית מלאה, הכוללת התחשבות בתא המשפחתי, הטבות מס ובפרק זמן של ההשקעה. התכנון הפיננסי לוקח בחשבון משתנים כגון: משך חיי ההשקעה, הצורך בנזילות ועוד.

תכנון פרישה

במהלך השנים תבונה פיתחה התמחות בכל הנוגע לסימולציות הפרישה ממערכות הביטחון. החברה בקיאה בכלל הפרמטרים של סימולציית הפרישה, כגון: היוון, הלוואה משלימה, פריסת מס, רצף פיצויים וכו׳.

שקיפות ואובייקטיביות

לחברה מספר רב של הסכמים עם בתי השקעות וחברות ביטוח המובילים בארץ. החברה מתאימה בצורה אובייקטיבית, תוך שיקוף המניעים להחלטה, את המוצרים הפיננסיים לכל לקוח.

התמחות

תבונה פיתחה מודל ייחודי לפורשי מערכת הביטחון, אשר ממקסם את נקודת הפרישה של כל לקוח לקראת צאתו לדרך החדשה.

ליווי פיננסי מלא

ליווי בכל צמתי קבלת ההחלטות תוך שימוש בידע ובנסיון שנצבר בחברה לאורך השנים. החברה משתמשת בין היתר בחלק מלקוחותיה הפעילים על מנת לסייע מנסיונם האישי של פורשים וותיקים.

לקביעת תכנון חינם